SPRÁVA KOMUNIKACÍ, s.r.o.

PostHeaderIcon Březnové práce v Mladé Boleslavi

Poté, co zima definitivně vzdala svůj boj a po většinu února převládá příznivé počasí pro práce stavebního charakteru, nevynechají pracovníci společností Správa komunikací a COMPAG ani víkend, aby upravovali městská prostranství, komunikace, chodníky a parky. Během víkendu 1. – 2. 3. 2014 se pokračovalo v pracích za panelovým domem Havlíčkova č.p. 1139-44 u 9. etapy, kde probíhají likvidace nevzhledných betonových ploch, jež jsou nahrazovány zelení. V Laurinově ulici u domů č.p. 1019-21 probíhá druhá etapa budování šikmých parkovacích míst, čímž zde vznikne možnost pro parkování více vozidel a zároveň zde dochází i ke vzhledným úpravám zelených okolních ploch. Ani na vnitrobloku za bývalým Jadranem neutichají práce. Kromě postupného rozšiřování zdejších parkovacích ploch je rekonstruován chodník v Máchově ulici, upravovány jsou zdejší parkovací plochy a značných pozitivních úprav zde doznává dětské hřiště. S terénními pracemi a budování zpevněných ploch prováděných společnostmi COMPAG a Správa komunikací se ve svém okolí setkávají občané domů č.p. 937-41 Na Radouči. V současnosti je vidět pracovníky obou společností denně i na svazích Ptácké ulice, kde vznikají nové městské vinice, které výrazně vylepší vzhled zdejší lokality již v průběhu letošního jara.

 

PostHeaderIcon Úvodní slovo

Vítejte na stránkách společnosti SPRÁVA KOMUNIKACÍ s.r.o.

 

Prakticky každé město či obec má dnes ve svém majetku mnoho čtverečních metrů komunikací, silnic, chodníků či dopravních značek, které stejně jako cokoli jiného potřebují svou údržbu, opravy či jinou správu. Aby byla údržba efektivní, bylo by nutné řešit preventivně, nikoli havarijně. Protože naše ekonomika není natolik silná, aby preventivně celoplošně řešila uvedenou problematiku, vedení měst a obcí se neustále potýká s nedostatkem finančních prostředků, přichází naše společnost s programem MS SK.

Doufáme, že naše služby Vám poskytnou potřebnou součinnost a podporu v oblasti správy, údržby a ostatních preventivních či havarijních aktivit v oblasti dopravní infrastruktury.

 

Vaše SPRÁVA KOMUNIKACÍ

 

 

 

PostHeaderIcon Správa komunikací finišuje s opravami

7-8-mPracovníci fy SPRÁVA KOMUNIKACÍ s.r.o. v současné době, kdy zbývají poslední měsíce či týdny před nastávající zimou, intenzivně pracují na opravách komunikací a chodníků. Současným trendem je provádět výspravy komunikací tak, aby práce byla nejen efektivní ale i vzhledná. Nejprve tudíž dochází k vyřezávání či případnému vyfrézovávání porušených míst a následně k jejich výspravě.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Správa komunikací s.r.o. se stala součástí skupiny COMPAG na českém trhu

Dne 29.3.2012 se společnost COMPAG Mladá Boleslav s.r.o. stala 100 % vlastníkem společnosti Správa komunikací s.r.o., která zajišťuje opravy a údržbu silnic, zejména pro Statutární město Mladá Boleslav. Hlavním cílem nového vlastníka, tzn. společnosti COMPAG Mladá Boleslav s.r.o., je zvýšení kvality poskytování služeb v tomto segmentu a také rozšíření sítě zákazníků v celém regionu Mladoboleslavska. Novými jednateli společnosti Správa komunikací s.r.o. se stávají Radek Lizec a Miloslav Neuman.

alt

Správa komunikací s.r.o.
Vančurova 1309/III
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 328 315
fax: +420 326 332 546

Vedoucí provozu :
Lukáš Bayer
mob.: +420 602 579 070
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

O dalších informacích a novinkách Vás budeme neprodleně informovat.