COMPAG MLADÁ BOLESLAV, s.r.o.

PostHeaderIcon Čištění komunikací v Mnichově Hradišti

Ve čtvrtek 9. března začalo strojní čištění v Mnichově Hradišti. Do ulic vyrazila nejen technika firmy COMPAG ale také pracovníci s lopatami a košťaty. Bohužel někteří řidiči opět nerespektovali dopravní značení a musela být jejich vozidla odtažena. V první den se na zametání města podílely čtyři zametací vozy, které svezly osm tun odpadků a smetků. S úklidem se bude v dalších dnech pokračovat podle naplánovaného harmonogramu.

alt

 

alt

 

alt

 

PostHeaderIcon Jarní úklid v Mnichově Hradišti

Jarní počasí dovolilo zahájit úklidové práce po zimě v ulicích Mnichova Hradiště. Během víkendu probíhaly v ulicích tohoto města úklidové práce v místech, která odkryl odtávající sníh. Pracovníci společnosti Compag například provedli úklid na hlavních chodnících, které již byly bez bariér sněhu: uklizeny byly od posypového materiálu, sebrány byly nedopalky cigaret a odklizeny byly psí exkrementy. Pracovalo se pečlivě také na všech schodištích. V pondělí 20. února zametací vozy uklidily ulice, kde byly o víkendu očištěny chodníky. Uklizeny tak již jsou hlavní tahy městem: V. Nejedlého, Turnovská, 1.máje, Jiráskova, Sokolovská a náměstí. Od pátku do neděle firma Compag prozatím sklidila z ulic Mnichova Hradiště celkem 100 kg psích exkrementů! V tomto úklidu se bude opět pokračovat po roztání dalšího sněhu.

Kromě mechanického úklidu hlavních komunikací bude v počátku tohoto týdne probíhat průběžný úklid mnichovohradišťských městských ploch, kde mizející sníh odkrývá další odpad. Uklízeny budou i bedny s inertním posypem a průběžně čištěny kanálové vpusti. Zhruba v druhé polovině týdne a o víkendu budou již chodníky ošetřovány tak, aby do začátku čištění komunikací (9.3.) byly všechny uklizené. 

alt

 alt

 alt

 

PostHeaderIcon Svoz bioodpadu - AKTUÁLNĚ !!!

Svoz bioodpadu v Mladé Boleslavi a příměstských částech bude probíhat ještě do konce března v intervalu 1x za 14 dní tedy 7.-8.3., 21.-22.3.2017

 

Úterý – Sahara, Bezděčín, Chrást, Michalovice, Neuberk, Debř, Čejetice, Podlázky, Jemníky

Termíny svozu: 7.3. a 21.3.2017

 

Středa – Mladá Boleslav, Belveder, Dubce

Termíny svozu: 8.3. a 22.3.2017

 

Od začátku dubna do konce listopadu bude svoz opět 1 x týdně. Svozové dny úterý a středa zůstávají nezměněny.

 

Ve městě Kosmonosy bude svoz bioodpadu probíhat od 7. března do konce listopadu pravidelně jednou týdně v úterý.

 

Do nádob na bioodpad patří listí, tráva, seno, plevel, zbytky rostlin a zeleniny, spadané ovoce a zbytky ovoce, větve stromů a keřů nastříhané do 20 cm, čajové sáčky, kávová sedlina, skořápky od vajec, podestýlka od býložravců.

Do bioodpadu nevhazujte zbytky jídel živočišného původu, kosti, maso, kůže, ani jedlý olej.

 

 

PostHeaderIcon COMPAG je připraven na případné povodně

Vzhledem k nezvykle teplému počasí se firma COMPAG připravila s předstihem na případné povodňové aktivity. Zaměstnanci tak jsou ihned připraveni zareagovat na požadavky povodňové komise města Mladá Boleslav a městské policie. Firma COMPAG má nyní pro tyto situace k dispozici tři nákladní vozidla, dva nakladače, deset pracovníků a více jak tři tisíce povodňových pytlů. Podle městské policie, která od pondělka sleduje Klenici i Jizeru, prozatím k žádným změnám na vodní hladině nedošlo. 

 
Více článků...

Compag Votice Compag Mladá Boleslav Compag Mimoň Ekoservis Ralsko

DSC08295 Mlen_u_pastelky_ANO Fotogalerie - Compag
Kerax_snh_ANO U_lorety_Kosmonosy_II Fotogalerie - Compag
Fotogalerie - Compag jcb Fotogalerie - Compag