okno-mimonokno-mlada-boleslavokno-sprava-komunikaciokno-voticeokno-ralsko
Nahlášení poruch ve městě Mimoni
Nahlášení poruch ve městě Nový Bor
Odtahová služba vozidel/techniky
Prodej kompostu

PostHeaderIcon O nás

Historie společnosti Brantner Walter GmbH, mateřské společnosti skupiny COMPAG CZ, sahá až do roku 1936, kdy byla založena dopravní společnost panem Walterem Brantnerem seniorem. Novodobá historie se pak píše od roku 1960, kdy byl vedením firmy pověřen pan Walter Brantner juniorem, který je dodnes vlastníkem celé skupiny Brantner.

Pod jeho vedením zažívá společnost velký rozvoj nejen na rakouském trhu, ale také po celém území Evropy. V roce 1976 se společnost vrhla do dalšího odvětví, konkrétně nabídky širokých služeb v odpadovém hospodářství.

Od roku 1984 se společnosti podařilo prorazit nejen na západoevropské trhy, ale také směrem na východ. Nabízí služby v oblasti nákladní dopravy, odpadového hospodářství a cestování. Filozofií společnosti v odpadovém hospodářství je nejen zajištění vlastní logistiky, ale také budování koncových zařízení pro ekologickou likvidaci či další využití veškerých odpadů. Příkladem může být budování a provoz skládek, zařízení pro nakládání a odstraňování nebezpečných odpadů, třídící linky a kompostovací zařízení. Je to právě společnost Brantner Walter GmbH, kdo provozuje nejmodernější plně automatickou třídící linku v Evropě.

Velký rozvoj společnosti a nárůst dceřiných firem, zvláště v zahraničí, přinesl nutnost značných změn. Proto v roce 1995 firma prodělala zásadní reorganizaci a byla rozdělena na dvě nezávislé společnosti.

Odpadové hospodářství Mezinárodní přeprava Brantner Walter Ges.m.b.H. brantner transport G.m.b.H.

Ptáte se proč vystupuje společnost Brantner Walter GmbH na českém trhu pod názvem COMPAG?

Společnost COMPAG Rohstoffaufbereitung GmbH je součástí skupiny Brantner. Tato společnost byla založena jako další vývojový stupeň směřování odpadového hospodářství se zaměřením na další využití a recyklaci odpadů. Po roce 1990 dostal za úkol management této dceřinné společnosti zmapovat trh také v České republice.

Úspěch v akvizičních činnostech na sebe nenechal dlouho čekat a společnost COMPAG se stala spoluvlastníkem dvou společností COMPAG MB a COMPAG Votice. V této době bylo rozhodnuto, že značka COMPAG bude na českém trhu zachována jako představitel nové dimenze vnímání ekologického přístupu v nakládání s odpady a komunálních službách vůbec.

 

Compag Votice Compag Mladá Boleslav Compag Mimoň Ekoservis Ralsko

DSC08295 Mlen_u_pastelky_ANO Fotogalerie - Compag
Kerax_snh_ANO U_lorety_Kosmonosy_II Fotogalerie - Compag
Fotogalerie - Compag jcb Fotogalerie - Compag